SONDKA.EU - GODNIE i SOLIDNIE:

Nasze Przedsiębiorstwo Pogrzebowe SONDKA.EU, istnieje na rynku Polskim już od ponad 20-tu lat, oferując korzystne, profesjonalne i rzetelne kompleksowo: Wszystkie usługi pogrzebowe. Cechą Naszej Firmy są: atrakcyjnie niskie ceny w porównaniu do innych usługodawców, oraz wysoka jakość i uczciwość wspołpracy, zarówno z klientami, jak i innymi kontrachentami. Serdecznie Zapraszamy osoby potrzebujące Pomocy w pochowaniu zmarłej osoby, zorganozowaniu pogrzebu, zgłoszeniu zgonu, poprowadzeniu procedur w kwesti formalności pogrzebowych, uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, porady w zakresie doboru trumny czy urny, lub wszelkiej organizacji uroczystości pogrzebowych, jak i klientów którzy potrzebują porad indywidualnych, zarówno w kwestii pogrzebu, jak i wyborze akcesoriów funeralnych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY NA TERENIE ŻYRARDOWA I OKOLIC !

SONDKA.EU - GWARANCJA UCZCIWEJ CENY
%
SONDKA.EU - GODNE PRZYGOTOWANIE
%
SONDKA.EU - SOLIDNY POCHÓWEK
%

Zadbamy o Państwa sprawy związane z organizacją Pogrzebu:

SONDKA.EU-fot21

Zgłoszenie śmierci:

Zgłoszenie zgonu, jest ważnym punktem współpracy, ponieważ będziemy mogli w ten sposób Pomóc każdemu w kolejnych formalnościach pogrzebowych. Na szczęście my znamy się na tym. Zaufaj Nam ! SONDKA.EU

SONDKA.EU-fot16

Organizacja Całego Pogrzebu:

Zajmujemy się organizacją pogrzebów od A-Z już od ponad 20-stu lat, zarówno w powiecie Żyrardowskim, jak i jego okolic. W kwestiach pogrzebowych, znamy się na Wszystkim. Zaufaj Naszemu profesjonalizmowi i opiece. Warto !

sondka.eu-f31

Doradcy Pogrzebowi:

Do Państwa dyspozycji, dostępny jest Nasz pogrzebowy zespół doradczy, który doradzi Państwu zarówno we wszelkich formalnościach pogrzebowych, jak i organizacji pogrzebu, doboru akcesoriów funeralnych, trumien, urn, etc.

SONDKA.EU-wizytówka2

Pomoc i porada Pogrzebowa, której potrzebujesz w zasięgu Twojej ręki!

All Rights Reserved © 2021 SONDKA.EU  Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Żyrardów i okolice | Powered by Angels

|