1.TRANSPORT ZWŁOK:

SONDKA.EU-fot2

Zgłoś Zgon i zaufaj Nam:

Jeśli osoba umarła, zarówno osoba dorosła, jak i dziecko, w tych ciężkich chwilach zdobądź się na odwagę, by do Nas zadzwonić ! U Nas bez problemu możesz zgłosić zgon i natychmiast otrzymasz od Nas Pomoc oraz instrukcję, jak zająć się osobą zmarłą i co trzeba zrobić, zarówno w kwestii zabezpiecznia ciała, jak i całej procedurze wszystkich formalności. W SONDKA Pomożemy Ci we Wszystkim kompleksowo !

2.POGRZEBY:

SONDKA.EU-fot14

Zamów Organizację Pogrzebu:

Organizacja pogrzebu jest niełatwą procedurą, ale Nasze przedsiębiorstwo pogrzebowe: SONDKA.EU, przeprowadzi Wszystko za Ciebie. Załatwimy wszelkie formalności i odbierzemy zasiłek pogrzebowy z ZUS. Warto się zgłosić do Naszej Firmy z ponad 20-sto letnim doświadczeniem, która cieszy się dobrą renomą ze względu na świetną jakość i niską cenę, zarówno dla Żyrardowa, jak i jego okolic.

3.KREMACJE:

SONDKA.EU-fot11

Zamów trumnę, urnę, kwiaty:

W Naszej Firmie SONDKA.EU mogą Państwo wybrać kompleksowo odpowiednią do Państwa warunków finansowych: trumnę do pochówku, lub urnę w przypadku kremacji zwłok. Możecie także zamówić przez Naszą Firmę kwiaty, lub wszelkie inne akcesoria, potrzebne do pogrzebu. Nasi doradcy są do Waszej dyspozycji, pod ogólnym numerem telefonu: tel.691 888 889. Służymy Państwu fachową poradą już od ponad 20 lat.

4.EKSHUMACJE:

SONDKA.EU-fot3

Zgłoś Się i zaufaj Nam:

5.OPIEKA NAD GROBAMI:

SONDKA.EU-fot17

Zamów opiekę nad grobem:

POGOTOWIE POGRZEBOWE:

SONDKA.EU-fot5 JAKOŚĆ

Zgłoś pilną potrzebę:

SONDKA.EU - INFOLINIA:

tel.691 888 889

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI

Zadbamy o Państwa sprawy związane z organizacją Pogrzebu:

SONDKA.EU-fot21

Zgłoszenie śmierci:

Zgłoszenie zgonu, jest ważnym punktem współpracy, ponieważ będziemy mogli w ten sposób Pomóc każdemu w kolejnych formalnościach pogrzebowych. Na szczęście my znamy się na tym. Zaufaj Nam ! SONDKA.EU

SONDKA.EU-fot16

Organizacja Całego Pogrzebu:

Zajmujemy się organizacją pogrzebów od A-Z już od ponad 20-stu lat, zarówno w powiecie Żyrardowskim, jak i jego okolic. W kwestiach pogrzebowych, znamy się na Wszystkim. Zaufaj Naszemu profesjonalizmowi i opiece. Warto !

sondka.eu-f31

Doradcy Pogrzebowi:

Do Państwa dyspozycji, dostępny jest Nasz pogrzebowy zespół doradczy, który doradzi Państwu zarówno we wszelkich formalnościach pogrzebowych, jak i organizacji pogrzebu, doboru akcesoriów funeralnych, trumien, urn, etc.

SONDKA.EU-wizytówka2

Pomoc i porada Pogrzebowa, której potrzebujesz w zasięgu Twojej ręki!

All Rights Reserved © 2021 SONDKA.EU  Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Żyrardów, Jaktorów i okolice | Powered by Angels

|